SLUŽBY

RUČNÍ MYTÍ

Ruční mytí je daleko šetrnější než kartáčové myčky, dokonce šetrnější než aktivní pěna, která je velmi agresivní. Ručním mytím se poškození laku sníží na minimum a při použití správného způsobu mytí a vybavení, je poškození laku nulové. Lak vozu vyčístíte na 100% pouze ručně. K ručnímu mytí patří i ruční sušení vozu. Nejdříve vyfoukáme fukarem vodu v záhybech a ve spárách a poté lak vysušíme utěrkou z mikrovlákna o vysoké gramáži, což zaručí nulové poškození laku.


ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU

Interiér Vám vyčistíme kompletně celý až po koberečky, vyčistíme každý záhyb a štěrbinu, tak aby byl vůz dokonale čistý. Vyčištěné plasty a kůži naimpregnujeme a interiér provoníme vůní.


KOREKCE A LEŠTĚNÍ LAKU

Lak vozu je každý den vystaven vnějším vlivům, ať už jde o kyselý déšť, poletující rez, prach, ptačí trus nebo nepozorný člověk na parkoviští před supermarketem. Ochranná vrstva laku, tzv Clear Coat, je těmito vlivy porušována a zanášena nečistotami. To má za následek zmatnění barev a méně odlesků. Renovací laku je poškozená část ochranné vrstvy zbroušena a následně vyleštěna do maximálního lesku.


RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Stejně jako lak, tak i světlomety scházejí vnějšími vlivy a časem zmatní. Snížená účinnost světlometů vážně ohrožuje bezpečnost na silnici a Váš vůz v takovém stavu neprojde technickou kontrolou. Rádi Vám světlomety zrenovujeme a vrátíme je do původního stavu.

 OCHRANA LAKU

Ochranou laku rozumíme nanášení keramických vrstev, glazur, sealantů a vosků na karoserii, které chrání lak před klimatickými podmínkami, špínou, UV zařením, ptačím trusem a podobně. Jednoduchým způsobem tak výrazně zpomalíte stárnutí vozu a zvýrazníte lesk a hloubku laku.